سوالات متداول

جهت عضویت در سایت باشگاه مشتریان سفیر و استفاده از مزایای آن لازم است تا در سایت ناتوس ثبت نام خود را کامل نمایید. هم اکنون می توانید با عضویت و وارد شدن به پایگاه اینترنتی www.natoos.com در دوره های زبان سفیر ثبت نام و از امکانات باشگاه مشتریان سفیر بهره مند گردید.

این باشگاه شما را از اخبار و رویدادها، جشنواره ها و … مطلع ساخته و شما می توانید از فروشگاه های معرفی شده با تخفیف های ویژه اعضا در سایت باشگاه مشتریان سفیر خرید نمایید و نیز در مسابقات و قرعه کشی ترم به ترم ما شرکت کنید و از برندگان ما باشید.

خیر، ولی جهت استفاده از خدمات باشگاه مشتریان و وارد شدن به پروفایل باشگاه نیاز است تا در سایت ناتوس ترم فعال داشته باشید.

بله، دانشجویان وفاداری که عضو باشگاه مشتریان سفیر هستند، علاوه بر امکان استفاده از تخفیفات (خرید کتاب، خدمات رفاهی، تخفیف در ثبت نام و…)، از مزایای دیگری مانند استفاده از برنامه های تور، سینما، گردهمایی های سالانه، کارگاه ها و دوره های تخصصی و… بهره مند خواهند شد و مزایای مورد ارائه به گروه های مختلف وفاداری براساس تعداد ترم گذرانده شده متفاوت می باشد و در زمانهای مختلف تسهیلات جدیدی افزوده میگردد.

کلیه سطوح گذرانده شده در همه شعبات تجمیع شده و در سوابق دانشجو در ناتوس قابل مشاهده است.

کودکان و نوجوانانبزرگسالان
30 ترم به بالاLC140 ترم به بالاLC1
20  تا 29 ترمLC230  تا 39 ترمLC2
10 تا 19 ترمLC320 تا 29 ترمLC3

با عضویت در سایت باشگاه مشتریان و شبکه های اجتماعی سفیر مثل اینستاگرام و… می توانید از جشنواره ها و رویدادها مطلع گردید.

قرعه کشی به صورت ترم به ترم، بین کدملی های وارد شده در سایت باشگاه مشتریان سفیر (اعضا) انجام می شود.

برندگان مسابقات از طریق بخش نتایج قرعه کشی ها در سایت باشگاه مشتریان معرفی خواهند شد و پیامک نیز به برنده هر مسابقه ارسال خواهد شد.

با وارد شدن به پروفایل خود در باشگاه مشتریان (وارد کردن کدملی) در صورت داشتن ترم فعال در سفیر و نیز بخش اخبار سایت، می توانید از خدمات و اطلاعات دوره ای باشگاه مشتریان سفیر مطلع شوید.

بله در صورت علاقه مندی به همکاری شرکتی با باشگاه مشتریان سفیر به بخش همکاری با باشگاه مراجعه نمایید.

جهت ارتباط با باشگاه مشتریان سفیر میتوانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 17 با شماره تلفن مستقیم 02184347682 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به صورت مکتوب در بخش تماس با ما در سایت باشگاه مشتریان سفیر ثبت نمایید.